Magnet neodymium

kompania

Rreth nesh

Sigurimi i cilësisë,
Klienti i pari

E themeluar në vitin 2011, Lanfier Magnet operon nga Shenzhen, Provinca Guangdong.Me një objekt prodhimi prej 20,000 m² dhe ekip të aftë prej 200+, ne jemi të specializuar në NdFeB dhe Magnetët e gomës, duke ofruar zgjidhje me porosi.Magnetët tanë u shërbejnë industrive të ndryshme në mbarë botën, duke iu përmbajtur standardeve të rrepta të cilësisë.Çertifikuar me ISO, REACH, ROHS dhe SGS, ne jemi partneri juaj i besuar i magnetit.

Shiko më shumëShiko më shumë
 • Linjat e prodhimit

  Linjat e prodhimit
 • Kapaciteti vjetor

  ton
  Kapaciteti vjetor
 • Eksportohet në

  vende
  Eksportohet në
 • Punëtorët

  Punëtorët
magnetike_02
magnetike_01

Magnetike

Avantazhet tona

Forca magnetike

Përdorni thelbin e magnetizmit për mundësi të pakufishme.Me materiale premium tokësore të rralla, testime rigoroze dhe paketim të përpiktë, ne ofrojmë zgjidhje të pashembullta magnetike.Ngritni aplikacionet tuaja me magnetët tanë superiorë, duke siguruar performancë të jashtëzakonshme dhe besueshmëri të qëndrueshme.Nga ekspertiza udhëheqëse në industri deri te mbështetja e pakrahasueshme pas shitjes, ne jemi partneri juaj në përsosmërinë magnetike.Përjetoni ndryshimin me Lanfier Magnet – ku forca magnetike plotëson potencialin e pakufishëm.

Shiko më shumëShiko më shumë

Përparësitë tona të çmimeve: Zgjidhjet e përshtatura, efektiviteti i kostos, Suksesi i provuar.Përfitoni nga komunikimi i personalizuar, planet miqësore me buxhetin dhe një histori e strategjive të suksesshme të çmimeve.Ngrini projektet tuaja me çmime optimale që siguron performancë të lartë brenda buxhetit tuaj.

Klientët na zgjodhën ne
2000 +

Klientët na zgjodhën ne

Shiko më shumëpro_icon04

çmimi

PROCESI

Avantazhet tona

Shërbimi i personalizimit

 • Forca magnetike
 • Toleranca
 • Veshje
 • Madhësia

Zgjidhje të përshtatura për çdo nevojë.Eksploroni forca të ndryshme magnetike nga N25 në N52, duke përfshirë N45M, N45H, N42SH dhe N33UH, duke siguruar performancë maksimale nëpër aplikacione.

 • Mikro Toleranca: ±0.02mm.
 • Precision i përshtatur.
 • Përshtatje e përsosur.
 • Dimensionet e sakta.
Shiko më shumëShiko më shumë

Me një tolerancë standarde të jashtëzakonshme industriale prej ±0,05 mm, ne shkëlqejmë duke arritur një saktësi edhe më të mirë prej ±0,02 mm në Lanfier Magnet.Opsionet tona të ndryshme të tolerancës garantojnë përputhjen e përsosur për dimensionet dhe aplikimet tuaja të magnetit.

 • Mikro Toleranca: ±0.02mm.
 • Precision i përshtatur.
 • Përshtatje e përsosur.
 • Dimensionet e sakta.
Shiko më shumëShiko më shumë

Zgjedhjet tona gjithëpërfshirëse të veshjes, si zinku, nikeli, ari, goma dhe epoksidi, sigurojnë që magnetët të funksionojnë në mënyrë të përsosur në mjedise të ndryshme, duke ofruar qëndrueshmëri të zgjatur dhe funksionalitet optimal për aplikacionet tuaja specifike.

 • Veshje të ndryshme: Opsione të ndryshme.
 • Qëndrueshmëri e shtuar: elasticitet i rritur.
 • Zgjidhje me porosi: Mbrojtje e përshtatur.
 • Performanca optimale: Funksionalitet i përmirësuar.
Shiko më shumëShiko më shumë

Duke filluar nga magnetet individuale deri në 200 mm, dhe montimet e magneteve të krijuara me përpikëri për të përmbushur kërkesat tuaja të aplikimit.

 • Madhësitë precize.
 • Dimensione të gjithanshme.
 • Asambletë e personalizuara të magnetit.
 • Inxhinieri eksperte.
Shiko më shumëShiko më shumë